REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon

Sejneńska Amatorska Liga Siatkówki
Stan końcowy 2017 r.


Drużyna Punkty Mecze
MOS Augustów 30 16
MIX Sejny 27 16
Czarna Hańcza 25 16
Matrix Krasnopol 24 16
Skarpa 20 16
Giby 16 16
ZSO Sejny 15 16
PSP Sejny 7 16
OSP Sejny 5 16


Osoby online: 15

  • Potrzebna pomoc pogorzelcom. Spalił się dom, w którym mieszkały dwie rodziny. (WIĘCEJ)
foto Już w kwietniu ma się rozpocząć budowa ronda w miejscowości Poćkuny. Będzie ono znajdowało się na skrzyżowaniu dróg krajowej z wojewódzką, gminną i powiatową.
foto Sejneńscy policjanci pomogli 60-letniemu mężczyźnie. Wyziębiony podróżował przez miejscowość Poćkuny ciągnąc ze sobą dużą walizkę.
foto Samica głuszca z Nadleśnictwa Głęboki Bród trafi do warszawskiego ZOO. Tym samym dołączy do samca, który trafił tam dwa lata temu.
foto Znamy dokładną liczbę osób, które mają pożegnać się z pracą w sejneńskim ratuszu.
foto W piątek, 17 marca, prokuratura skierowała akt oskarżenia do sądu w sprawie potrącenia 70-letniej rowerzystki przez Tomasza S., wiceprzewodniczącego Rady Gminy Giby.
foto 23 marca, o godzinie 16:00, w Urzędzie Miasta Sejny, odbędzie się spotkanie dotyczące programu rewitalizacji miasta.
foto Giby ponownie, jak przed rokiem, pojawiły się na mapie zwycięzców Lotto.
foto Sejneńskie urzędy nie unikną redukcji zatrudnienia. Zwolnienia pracowników zapowiada Arkadiusz Nowalski, burmistrz miasta.
foto Podczas ostatniej sesji RM w Sejnach podjęła między innymi decyzję o połączeniu bibliotek. Od 1 kwietnia 2017 r. wspólna biblioteka samorządu miejskiego i powiatowego mieścić się będzie w budynku ZSO przy ul. Łąkowej.


www.stronki.pl stat4u