REKLAMA

Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 10


foto 15 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Gibach oraz w świetlicy Internatu ZSCKR w Sejnach, odbyło się spotkanie autorskie poświęcone książce "Dziewczyny Obławy Augustowskiej" autorstwa dr Teresy Kaczorowskiej.
foto Pożyczanie na krótki okres nie jest domeną banków komercyjnych, które bardzo rzadko proponują klientom pożyczki na czas krótszy niż rok. Nawet karty kredytowe najczęściej związane są dwuletnią umową, dlatego na dzisiejszym rynku usług finansowych lawinowo rośnie liczba klientów, którzy świadomie wybierają chwilówki.
Sukces WOSP w Sejnach | 2018-01-16 | Admin
foto Tegoroczna zbiórka WOSP na rzecz wyrównania szans w leczeniu noworodków odniosła lepszy skutek finansowy niż przed rokiem.
foto Jeszce w pierwszej połowie tego roku powstanie nowy peron autobusowy i wiaty przystankowe przy ul. Parkowej w Sejnach.
foto Sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji -
Jarosław Zieliński, w sobotę 6 stycznia, uczestniczył w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym w pałacu biskupim.
Naturalne lodowisko | 2018-01-14 | Admin
foto Tym razem to dzięki naturze mamy dostępne lodowisko, które powinno być bezpieczne dla korzystających.
foto Już 14 stycznia 2018 r., tradycyjnie również w Sejnach odbędzie się zbiórka pieniędzy w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
foto – DOTACJE NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ.
Planujesz założyć działalność gospodarczą i szukasz pieniędzy na start? Pomyśl o dotacji na rozpoczęcie działalności z Agencji Rozwoju Regionalnego ARES S. A. w Suwałkach.
Wizyta Wiceministra | 2018-01-07 | Mela
foto W sobotę (06.01.2018r.) w Sejnach miała miejsce wizyta sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji -
Jarosława Zielińskiego.


www.stronki.pl stat4u