REKLAMA

Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 3


foto Dzięki wsparciu władz Powiatu Sejneńskiego biblioteka szkolna otrzyma środki na nowe książki. Wszystko w ramach projektu "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa".
foto W poniedziałek, 27 marca, poznaliśmy ustalenia prokuratury w związku z domniemanym zawyżaniem przez szkołę litewską liczby uczniów. Wszystko po to aby wyłudzić dotacje z urzędu miasta.
foto Bieżące sprawy miasta były tematem konferencji prasowej, którą na 28 marca zaplanował Arkadiusz Nowalski, Burmistrz Miasta Sejny. Włodarz, w rozmowie z mediami, poruszył m.in. temat cmentarza miejskiego czy budżetu, który został przygotowany przez Regionalną Izbę Obrachunkową.
foto Auto z kontrabandą zatrzymali funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Sejnach.
foto Burmistrz Miasta Sejny Arkadiusz Nowalski zaprasza na konferencję prasową, która odbędzie się w Sali Rady Urzędu Miasta w Sejnach przy ulicy Piłsudskiego 25, dnia 28 marca 2017 r. o godz. 14.00. Tematem konferencji będą bieżące sprawy oraz sytuacja finansów Miasta Sejny.
foto W dniach 30 marca i 5 kwietnia odbędą się badania społeczne, które mają pomóc w ustaleniu potrzeb mieszkańców Sejn.
foto 25 marca 2017 r. w lasach Nadleśnictwa Głęboki Bród odbyły się IV warsztaty bartnicze.
Wybuch w garażu | 2017-03-27 | Krzysiek
foto 26 marca doszło do wybuchu w jednym z garaży w Sejnach. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Zawadzkiego.
foto Już w kwietniu ma się rozpocząć budowa ronda w miejscowości Poćkuny. Będzie ono znajdowało się na skrzyżowaniu dróg krajowej z wojewódzką, gminną i powiatową.


www.stronki.pl stat4u