REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 11foto Przy czterech ołtarzach, przygotowanych przez Akcję Katolicką, służby mundurowe, parafian litewskich oraz rodziców dzieci pierwszokomunijnych, rozważane było słowo Boże.
foto Stowarzyszenie Origo i Ośrodek Kultury w Sejnach zorganizowali dla mieszkańców miasta atrakcyjne spotkanie. Pierwszy raz w tej formule, z nadzieją na kolejne.
foto Zapraszamy do konkursu z okazji Dnia Dziecka. Nagrodą w zabawie jest śpiwór Arpenaz Quechua 25
Koń w jeziorze | 2018-05-31 | Admin
foto Niecodzienne zgłoszenie otrzymała sejneńska straż pożarna. W jeziorze Długie (gm. Krasnopol) od ponad pół godziny znajdował się koń.
Debata społeczna | 2018-05-31 | Admin
foto Przedstawiciele sejneńskiej Policji zapraszają na debatę ze społeczeństwem pod nazwą „POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW”, która odbędzie się w dniu 04 czerwca 2018r. o godz. 09.00 w Ośrodku Kultury w Sejnach. Bezpośrednio przed debatą sejneńskiej jednostce przekazany zostanie nowy radiowóz.
foto Zespół śpiewaczy Makowska/Kozłowska/Balewicz reprezentował w dniach 24-27 maja 2018 r. region Suwalszczyzny na Międzynarodowym Festiwalu Folkloru "Skamba skamba kankliai" w Wilnie. Dziewczęta były jedynym zespołem z Polski zaproszonym do udziału w tym wydarzeniu.
Pirat drogowy | 2018-05-27 | Admin
foto Przeskoczył co najmniej przez dwa skrzyżowania na rosyjską ruletkę.
foto Wczoraj o godz. 20.55 duże drzewo rosnące na prywatnej posesji przy ul. Wileńskiej przewróciło się na chodnik, jezdnię i druty linii energetycznej.
foto Jednostki OSP z Puńska, Smolan, Krasnopola oraz straży pożarnej z rejonu Kowna brały udział w ćwiczeniach na terenie Szkoły Podstawowej w Puńsku.


www.stronki.pl stat4u