REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 11foto Na czas konsultacji z mieszkańcami część pomnika 25-lecia PRLu (popiersie kobiety) wróciło do sejneńskiego parku przed ratuszem.
foto Dzisiaj w godzinach porannych doszło do wypadku drogowego, w którym ranne zostały cztery osoby. Samochód Audi A4 wypadł z drogi.
foto W drodze na koncert w Wilnie zespół Legend of Kazimierz wystąpił w pełnym 6 osobowym składzie w Sejnach.
foto Nie żyje kobieta poszkodowana w pożarze mieszkania na ulicy Konarskiego. Prokuratura Rejonowa w Sejnach prowadzi w tej sprawie śledztwo
foto Sejneńscy policjanci zatrzymali pięciu podejrzanych o pobicie 52-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, na terenie gminy Krasnopol. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd
foto Stowarzyszenie Origo oraz władze Sejn zostały nominowane do nagrody „Super Samorząd 2018”!
foto Grupa teatralna "Kółko graniaste" dała pokaz swoich umiejętności przed publicznością ze szkół podstawowych.
foto Przyjaciele Edukacji - Sejny i SETI (Sejny English Teacher Initiative) zorganizowali spotkanie z osobą, która sprawia, że edukacja przyszłości staje się dostępna dla każdego już dziś.
foto Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sejnach zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w kompleksie leśnym na terenie gminy Sejny zniewolili 32-letniego mężczyznę. Podejrzani usłyszeli zarzut pozbawienia wolności pokrzywdzonego mężczyzny, do którego się przyznali. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się Sąd. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.


www.stronki.pl stat4u