REKLAMA

Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 17


foto Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Sejny odbyło się głosowanie w sprawie sprzedaży miejskich gruntów. Pozyskane w ten sposób środki miały zmniejszyć dziurę budżetową.
Znaleziono zwłoki | 2017-04-21 | Krzysiek
foto W jednym z domów w miejscowości Klejwy znaleziono zwłoki mężczyzny.
foto W związku z rezygnacją radnego Romualda Jakubowskiego z funkcji Przewodniczącego Rady Miasta Sejny, w dniu 26 kwietnia 2017 r. o godzinie 14:00 odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta.
foto Ogród społeczny „Serce rośnie” stanie się pełnym wrażeń miejscem dla dzieci na Podlasiu. Mali ogrodnicy zamarzyli sobie, aby w ogrodzie znalazło się dużo warzyw i hamaki.
Pierwsze prace zaplanowane są na 25 kwietnia.
Start: o godzinie 15 przy ulicy Wileńskiej w Sejnach.
foto W najbliższych dniach odbędą się warsztaty podczas których mieszkańcy Sejn będą mogli przedyskutować własne pomysły na temat zmian w mieście.
foto Jedna z wieloletnich pracownic Banku Spółdzielczego w Sejnach odpowie za usiłowanie kradzieży pieniędzy z konta jednego z klientów.
foto Kierowca, który spowodował śmiertelny wypadek był pod wpływem narkotyków. Ponadto nie dostosował prędkości do obowiązujących przepisów.
foto 17 kwietnia, w godzinach porannych, wyłowiono ciało z Czarnej Hańczy, niedaleko miejscowości Frącki.
foto Zakończyło się postępowanie prokuratury w sprawie diet, które nieuczciwie mieli pobierać radni z komisji rewizyjnej w Sejnach.


www.stronki.pl stat4u