REKLAMA

Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 11


Przejazd wojsk NATO | 2018-06-06 | Admin
foto Od kilku tygodni przy drogach między innymi w powiecie sejneńskim znajdują się niespotykane wcześniej żółte znaki z czołgiem.
foto Podczas sesji Rady Powiatu Sejneńskiego w dniu 30 maja b.r. powołano do składu zarządu powiatu i na funkcję wicestarosty panią Jolantę Malinowską - Wiaktor.
foto Dzisiaj na placu przy Komendzie Powiatowej Policji w Sejnach odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie nowego radiowozu marki Kia cee’d.
foto Sejneńscy policjanci pomogli 42–letniemu mężczyźnie, który targnął się na własne życie. Dzięki czujności rodziny i błyskawicznej reakcji mundurowych udało się uniknąć nieszczęścia.
foto Przy czterech ołtarzach, przygotowanych przez Akcję Katolicką, służby mundurowe, parafian litewskich oraz rodziców dzieci pierwszokomunijnych, rozważane było słowo Boże.
foto Stowarzyszenie Origo i Ośrodek Kultury w Sejnach zorganizowali dla mieszkańców miasta atrakcyjne spotkanie. Pierwszy raz w tej formule, z nadzieją na kolejne.
foto Zapraszamy do konkursu z okazji Dnia Dziecka. Nagrodą w zabawie jest śpiwór Arpenaz Quechua 25
Koń w jeziorze | 2018-05-31 | Admin
foto Niecodzienne zgłoszenie otrzymała sejneńska straż pożarna. W jeziorze Długie (gm. Krasnopol) od ponad pół godziny znajdował się koń.
Debata społeczna | 2018-05-31 | Admin
foto Przedstawiciele sejneńskiej Policji zapraszają na debatę ze społeczeństwem pod nazwą „POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW”, która odbędzie się w dniu 04 czerwca 2018r. o godz. 09.00 w Ośrodku Kultury w Sejnach. Bezpośrednio przed debatą sejneńskiej jednostce przekazany zostanie nowy radiowóz.


www.stronki.pl stat4u