REKLAMA

Internet, Telewizja, Telefon

kms
kms


Osoby online: 9
ELalba

foto Wczoraj około godziny 16-tej, na trasie Smolany - Puńsk doszło do wypadku z udziałem autobusu szkolnego.
Co dalej z Lilką ? | 2018-02-06 | Admin
foto Za nami dekomunizacja nazw ulic. Przyszła kolej na pomniki.
Już za około dwa tygodnie Pomnik Matki Polki ma być rozebrany.
foto Przysięga żołnierzy Pierwszej Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej odbyła się w niedzielę na Placu Dominikańskim w Sejnach.
foto W dniu wczorajszym sala kryształowa Hotelu Skarpa wypełniła się mieszkańcami powiatu na publiczne zaproszenie ze strony Ministra Rolnictwa Krzysztofa Jurgiela.
foto Cinema Lumiere Kino w Twoim Mieście kolejny raz, w dniu 28 stycznia zagości w Sejnach.
foto Ta niespotykana od lat w Sejnach uroczystość to również znaczne ograniczenia w ruchu na Palcu Dominikańskim i przy Placu Św. Agaty. W zamian za to burmistrz oferuje grochówkę i herbatę.
foto Ośrodek Kultury w Sejnach zaprasza do odwiedzenia nowej strony internetowej www.ok.sejny.pl
foto 15 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Gibach oraz w świetlicy Internatu ZSCKR w Sejnach, odbyło się spotkanie autorskie poświęcone książce "Dziewczyny Obławy Augustowskiej" autorstwa dr Teresy Kaczorowskiej.
foto Pożyczanie na krótki okres nie jest domeną banków komercyjnych, które bardzo rzadko proponują klientom pożyczki na czas krótszy niż rok. Nawet karty kredytowe najczęściej związane są dwuletnią umową, dlatego na dzisiejszym rynku usług finansowych lawinowo rośnie liczba klientów, którzy świadomie wybierają chwilówki.


www.stronki.pl stat4u