REKLAMA

Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 15


foto Burmistrz Sejn Arkadiusz Adam Nowalski w dniu dzisiejszym podpisał umowę o dofinansowanie projektu „Uzbrojenie terenów inwestycyjnych w mieście Sejny”
foto Zamieszczamy fotorelację przygotowaną przez Emilię Gryguć.
foto W Sejnach obchody Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2017 r. zostały zaplanowane jak przed rokiem.
foto Dziś w godzinach południowych doszło do czołowego zderzenia dwóch aut na drodze krajowej w miejscowości Zaruby.
foto Inspektor Mirosław Wizgo ustąpił miejsca, na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Sejnach, dla nadkomisarza Marka Andrzeja Bogdana.
foto Wzorem lat ubiegłych rozpoczyna się organizacja zbiórki prezentów dla Kombatantów, Sybiraków, Łagierników Żołnierzy AK oraz ich rodzin mieszkających na Białorusi i Litwie.
foto W ramach corocznej akcji „Znicz” sejneńscy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich, jak również nad płynnością ruchu w rejonie cmentarzy.
Kino w Sejnach | 2017-10-27 | Admin
foto Cinema Lumiere Kino w Twoim Mieście rusza na jesienną trasę po miejscowościach północno-wschodniej Polski. 
foto Miejscowości Pęchratka Polska, Wysokie Mazowieckie i Maćkowa Ruda, jako jedne z 26 lokalizacji w całej Polsce, zostały laureatami 3. edycji programu Pracownie Orange i otrzymają od Fundacji Orange nowoczesną, multimedialną świetlicę dla swojej okolicy. O tym, że nowe Pracownie powstaną w Pęchratce Polskiej, Wysokiem Mazowieckiem i Maćkowej Rudzie zadecydowali sami mieszkańcy, którzy z ogromnym zaangażowaniem przez ponad 2,5 tygodnia głosowali w plebiscycie internautów na pomysły zgłoszone przez grupy inicjatywne z ich miejscowości.


www.stronki.pl stat4u