REKLAMA

Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 13
  • Czy jesteś zadowolony z demontażu pomnika w centrum Sejn? Weź udział w sondzie na dole strony!
OZE w Puńsku | 2018-03-15 | Admin
foto Jak wdrażać rozwiązania bazujące na odnawialnych źródłach energii (OZE), które będą akceptowane i wspierane przez lokalną społeczność?
foto Dzięki staraniom stowarzyszenia Origo oraz sejneńskiego Ośrodka Kultury, placówka wsparcia dziennego w Sejnach otrzymała dofinansowanie w kwocie 5 tysięcy złotych.
foto Sejneńskie Pogranicze laureatem Europejskiej Nagrody Kultury Księżniczki Małgorzaty, przyznawanej przez Europejską Fundację Kultury z siedzibą w Amsterdamie.
foto Komenda Powiatowa Policji w Sejnach zachęca do zapoznania się z efektami działania pn.„Odblaskowy eksperyment”.
foto Komenda Powiatowa Policji w Sejnach zachęca do zapoznania się z efektami działań pn.„Trzeźwość” oraz „Bezpieczny Przejazd”.
foto W niedzielny wieczór 4 marca 2018 r. odbył się w sejneńskim Ośrodku Kultury koncert zespołu Rytmy Czasu.
foto W niedzielę 4 marca 2018 r. odbył się w sejneńskim Ośrodku Kultury koncert upamiętniający Żołnierzy Wyklętych oraz 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.
foto W dniu 1 marca 2018 r. około godz. 13.00 na ul.Zawadzkiego w Sejnach doszło do pobicia.
Gaz dla Sejn | 2018-02-27 | Admin
foto Z inicjatywy Waldemara Kwaterskiego Dyrektora SP ZOZ w Sejnach i jednocześnie Radnego Sejmiku Województwa Podlaskiego w dniu 07.03.2018 r. (środa) o godz. 9.00 w Ratuszu Miasta Sejny odbędzie się spotkanie przedsiębiorców, przedstawicieli Spółdzielni Mieszkaniowej, Gospodarki Komunalnej oraz zarządców dużych lokali przemysłowych i gastronomicznych z Dyrekcją Białostockiego Oddziałku Zakładu Gazowniczego Polska Spółka Gazownictwa (PSG).


www.stronki.pl stat4u