REKLAMA

Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 12


foto Zespół śpiewaczy Makowska/Kozłowska/Balewicz reprezentował w dniach 24-27 maja 2018 r. region Suwalszczyzny na Międzynarodowym Festiwalu Folkloru "Skamba skamba kankliai" w Wilnie. Dziewczęta były jedynym zespołem z Polski zaproszonym do udziału w tym wydarzeniu.
Pirat drogowy | 2018-05-27 | Admin
foto Przeskoczył co najmniej przez dwa skrzyżowania na rosyjską ruletkę.
foto Wczoraj o godz. 20.55 duże drzewo rosnące na prywatnej posesji przy ul. Wileńskiej przewróciło się na chodnik, jezdnię i druty linii energetycznej.
foto Jednostki OSP z Puńska, Smolan, Krasnopola oraz straży pożarnej z rejonu Kowna brały udział w ćwiczeniach na terenie Szkoły Podstawowej w Puńsku.
foto Na czas konsultacji z mieszkańcami część pomnika 25-lecia PRLu (popiersie kobiety) wróciło do sejneńskiego parku przed ratuszem.
foto Dzisiaj w godzinach porannych doszło do wypadku drogowego, w którym ranne zostały cztery osoby. Samochód Audi A4 wypadł z drogi.
foto W drodze na koncert w Wilnie zespół Legend of Kazimierz wystąpił w pełnym 6 osobowym składzie w Sejnach.
foto Nie żyje kobieta poszkodowana w pożarze mieszkania na ulicy Konarskiego. Prokuratura Rejonowa w Sejnach prowadzi w tej sprawie śledztwo
foto Sejneńscy policjanci zatrzymali pięciu podejrzanych o pobicie 52-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, na terenie gminy Krasnopol. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd


www.stronki.pl stat4u