REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 11foto Tabor artystyczny zaprosił mieszkańców Sejn na spotkanie ze sztuką
foto Wśród miast powiatowych gmina miejska Sejny za 2017 rok, z dochodami 3054,58 zł na mieszkańca, uzyskała 73 miejsce na 267 miast.
foto Szybką interwencją wykazał się Powiatowy Zarząd Dróg w Sejnach. Już po kilku dniach ruszyły prace mające na celu likwidację wody zbierającej się na przejściu dla pieszych podczas deszczu.
Opieka 75+ | 2018-07-19 | Mela
foto Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sejnach informuje o możliwości pomocy w formie usług opiekuńczych dla osób w wieku 75+
foto W niedzielę (15 lipca) w Gibach odbyły się uroczystości upamiętniające Obławę Augustowską z lipca 1945r.
foto Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sejnach realizuje projekt nr WND-RPPD.08.04.01-20-0030/18 pn. „Poprawa efektywności i dostępności do świadczeń zdrowotnych w zakresie chorób układu krążenia w SP ZOZ w Sejnach”.
foto Komenda Powiatowa Policji w Sejnach poszukuje 66-latka.
foto W dniu wczorajszym oficjalnie zakończono modernizację ul. Parkowej obejmującą jezdnię, chodnik, trawniki i wiaty przystankowe.
foto W związku z zastrzeżeniami Burmistrza Miasta Sejny zawartymi w informacji przedstawionej na stronie Urzędu Miasta Sejny publikujemy wyjaśnienie Stowarzyszenia „Sejny na zdrowie”.


www.stronki.pl stat4u