REKLAMA

Internet, Telewizja, Telefon

kms
kms


Osoby online: 7
ELalba

foto W ramach corocznej akcji „Znicz” sejneńscy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich, jak również nad płynnością ruchu w rejonie cmentarzy.
Kino w Sejnach | 2017-10-27 | Admin
foto Cinema Lumiere Kino w Twoim Mieście rusza na jesienną trasę po miejscowościach północno-wschodniej Polski. 
foto Miejscowości Pęchratka Polska, Wysokie Mazowieckie i Maćkowa Ruda, jako jedne z 26 lokalizacji w całej Polsce, zostały laureatami 3. edycji programu Pracownie Orange i otrzymają od Fundacji Orange nowoczesną, multimedialną świetlicę dla swojej okolicy. O tym, że nowe Pracownie powstaną w Pęchratce Polskiej, Wysokiem Mazowieckiem i Maćkowej Rudzie zadecydowali sami mieszkańcy, którzy z ogromnym zaangażowaniem przez ponad 2,5 tygodnia głosowali w plebiscycie internautów na pomysły zgłoszone przez grupy inicjatywne z ich miejscowości.
foto GŁOSUJ NA NASZĄ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ W SEJNACH W KONKURSIE „PRZERWA NA WSPÓLNE CZYTANIE”!!!!!
foto Wolontariusze z Przytuliska Cyganowo czasem proszą nas o pomoc w znalezieniu nowego domu dla czworonoga. Zwykle jest to pies, który długo już czeka adopcję i został dobrze poznany podczas spacerów z zapraszanymi do przytuliska dziećmi i młodzieżą.
foto to jest kłamstwo, proszę się upomnieć o głos, nie odpowiadam za to co pan rozumie a czego nie, nich pan zaskarża, nie udzielam panu głosu - dlaczego? - bo nie, pan i tak nic sensownego nie zrobi, nawyki z gminy, ...
foto Regionalne Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Sejnach we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Sejnach zorganizowały Turniej Tenisa Stołowego pod honorowym patronatem Burmistrza Sejn.
foto Mieszkańcy Maćkowej Rudy starają się o wyposażenie pracowni multimedialnej startując w konkursie Fundacji Orange.
foto Dzień Kukurydzy w Tauroszyszkach jest cykliczną imprezą odbywającą się w pierwszą niedzielę października już od 5 lat.


www.stronki.pl stat4u