REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 11foto Dziś ok. godz. 10 tej doszło do potrącenia rowerzystki przy skrzyżowaniu ulicy Wileńskiej z ulicą Głowackiego w Sejnach.
Strzały na osiedlu | 2018-06-11 | Admin
foto W minionym tygodniu zostały oddane strzały z broni palnej na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej w Sejnach.
foto Dofinansowanie w kwocie 50 000,00 zł otrzyma Miasto Sejny z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym OSA 2018.
Odsłonięcie tablicy | 2018-06-10 | Admin
foto Przy krzyżu Powstańców Styczniowych odsłonięto dziś tablicę upamiętniającą poległych w powstaniu mieszkańców Sejneńszczyzny.
foto Parafia Rzymskokatolicka w Sejnach otrzymała dofinasowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kwocie 250 000 zł na realizacje zadania p.n. „Sejny, Bazylika p.w. Nawiedzenia NMP (XVII w.): remont i rewaloryzacja elewacji (II etap)”.
Przejazd wojsk NATO | 2018-06-06 | Admin
foto Od kilku tygodni przy drogach między innymi w powiecie sejneńskim znajdują się niespotykane wcześniej żółte znaki z czołgiem.
foto Podczas sesji Rady Powiatu Sejneńskiego w dniu 30 maja b.r. powołano do składu zarządu powiatu i na funkcję wicestarosty panią Jolantę Malinowską - Wiaktor.
foto Dzisiaj na placu przy Komendzie Powiatowej Policji w Sejnach odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie nowego radiowozu marki Kia cee’d.
foto Sejneńscy policjanci pomogli 42–letniemu mężczyźnie, który targnął się na własne życie. Dzięki czujności rodziny i błyskawicznej reakcji mundurowych udało się uniknąć nieszczęścia.


www.stronki.pl stat4u