REKLAMA

Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 17


foto Trwa 11 edycja ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”. Jeśli znasz funkcjonariusza, który według Ciebie wykazuje się wyjątkowym profesjonalizmem i empatyczną postawą– zgłoś go do konkursu.
foto Młodzież szkolna zgłosiła się do przejścia ulicą Piłsudskiego ze 100 metrowej długości flagą narodową.
foto W piątek 20 kwietnia 2018 r. o godz. 11.00 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Staszica w Sejnach nastąpiło uroczyste otwarcie okręgowych eliminacji 42 Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.
Posadzono 100 dębów | 2018-04-23 | Admin
foto W minioną sobotę dla uczczenia 100 - lecia Niepodległości Polski mieszkańcy Sejn posadzili sto dębów na przyklasztornych błoniach.
foto Jeśli myślicie, że doświadczenie nie idzie w parze z młodością, to spójrzcie jak dwie sejnianki p. Ania i p. Agnieszka ramię w ramię zdobywają głosy w plebiscycie na Najlepszą Nauczycielkę Wychowania Przedszkolnego w naszym powiecie.
foto zaginionej w listopadzie ubiegłego roku 57–letniej mieszkanki powiatu sejneńskiego. Mundurowi ustalają okoliczności zdarzenia.
foto W dniu dzisiejszym, podczas poszukiwań prowadzonych przez służby mundurowe, w sąsiedztwie Gib odnaleziono zwłoki.
foto W przyszłym tygodniu rozpocznie się drugi etap konsultacji społecznych,zleconych przez Urząd Miasta w Sejnach.
O!PLA w Sejnach! | 2018-04-13 | czarnaska
foto Szósta edycja Festiwalu O!PLA odbędzie się w ponad 77 miejscach w całej Polsce. W Sejnach polskie animacje będzie można oglądać w dniach 16-20 kwietnia.


www.stronki.pl stat4u