REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 10Gra "Okręgówka"

| 2016-10-06
Lukasz

autor:
Lukasz
foto

Po ośmiu kolejkach II Grupy Ligi Okręgowej Pomorzanka Sejny zajmuje w tabeli 10 miejsce.


Sejneńscy piłkarze rozpoczęli sezon od wyjazdowego meczu z Sokołem 1946 Sokółka, gdzie padł bezbramkowy remis. Następnie cierpliwie czekali na przyjazd Piasta Białystok, lecz drużyna ze stolicy województwa nie dojechała na mecz. Póki co, nie mamy informacji czy za ten mecz przyznany został walkower. Kolejne dwa mecze to komplet punktów Pomorzanki. Najpierw w wyjazdowym meczu pokonali oni Jasiona Jasionówkę 0:2, a tydzień później na spotkanie do Sejn nie przyjechała Sudovia Szudziałowo, za co przyznano walkower i sejnianie mogli dopisać sobie 3 punkty.


W następnych spotkania nie było już tak dobrze. Najpierw przyszła porażka z drużyną Narwi Choroszcz, potem remis 1:1 z KS Śniadowo, po czym nasi piłkarze znów zanotowali porażkę, tym razem w wyjazdowym meczu z Supraślanką Supraśl 4:2.


W ostatnią sobotę Pomorzanka podejmowała na własnym boisku BKS Jagiellonię Białystok. Mecz toczył się pod dyktando sejnian, którzy mieli wiele sytuacji bramkowych. Dodatkowo, przez około 60 minut grali w przewadze jednego zawodnika. Mimo tych sprzyjających warunków piłkarze gospodarzy nie potrafili pokonać bramkarza z Białegostoku i mecz zakończył się wynikiem 0:0.
KOMENTARZE


www.stronki.pl stat4u