REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 13

foto

Placówka wsparcia dziennego serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 8-17 lat do swojej nowej siedziby przy ul. 1 Maja 17 (piętro budynku Ośrodka Kultury w Sejnach).

 

Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-17.00. Dzieci i młodzież mogą uczęszczać codziennie lub w wybrane przez siebie dni czy też przychodzić na poszczególne zajęcia, zgodne ze swoimi zainteresowaniami.

W ofercie świetlicy są bardzo ciekawe i różnorodne zajęcia animacyjne, miedzy innymi plastyczne, rękodzielnicze oraz kulinarne. Podopieczni świetlicy mogą brać udział w ciekawych projektach, np. teatralnych, edukacji regionalnej, ekologicznych muzycznych i wielu innych. Dużym wsparciem jest też oferowana pomoc w odrabianiu lekcji i przygotowaniu się do zajęć w szkole.

Oczywiście czas wolny w świetlicy to nie tylko odrabianie lekcji ale też wiele ciekawych gier, zabaw i pogadanek. A gdy po intensywnym dniu głód zacznie doskwierać, wszyscy mogą liczyć na ciepły podwieczorek, wspólnie go przygotowując.

W ofercie świetlicy są także lekcje języka angielskiego, prowadzone przez certyfikowanego instruktora. W sytuacjach wymagających wsparcia terapeuty czy psychologa placówka oferuje tę pomoc na miejscu, terapeuta dyżuruje w poniedziałki a psycholog w każdy piątek.Wszystkie zajęcia są bezpłatne!

Zapisy na miejscu w Placówce.
Zapraszamy!
Projekt Stowarzyszenia Origo "Placówka wsparcia dziennego/2018" dofinansowany został przez Miasto Sejny ze środków MKRPA w Sejnach, Kulczyk Foundation w ramach programu "Żółty Talerz" oraz Fundację Batorego w ramach akcji "Masz Głos!"


KOMENTARZE


www.stronki.pl stat4u