REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 13

foto

Cinema Lumiere Kino w Twoim Mieście znów odwiedzi Sejny, już w tę niedzielę, 11 marca 2018r.

 

Repertuar przedstawia się następująco:

godz. 12:30 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska

godz. 14:30 Cudowny chłopak

godz. 16:30 Kobiety mafii

godz. 19:00 Kobiety mafii


Bilety normalne kosztują 16 zł, ulgowe 14 zł, dla grup zorganizowanych (szkoły, przedszkola, zakłady pracy itp.) 12 zł . Rezerwacja tel. 502040008 (najpóźniej do godz. 9 w dniu seansów). Bilety do nabycia na miejscu przed seansem, można też kupić popcorn, słodycze, napoje itp.


KOBIETY MAFII


Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

reżyseria:  Patryk Vega

scenariusz:  Olaf Olszewski, Patryk Vega

gatunek:  Sensacyjny

produkcja:  Polska

czas trwania: 2 godz. 15 min.


PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA

Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi! Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka. W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę… Cesarzowa nie podejrzewa nawet na co stać tę małą rozrabiakę i paczkę jej wiernych przyjaciół.

reżyseria:  Noel Cleary, Sergio Delfino

scenariusz:  Fin Edquist

gatunek:  Animacja, Familijny, Komedia

produkcja:  Australia, Niemcy

czas trwania: 1 godz. 23 min.


CUDOWNY CHŁOPAK

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

reżyseria:  Stephen Chbosky

scenariusz:  Steve Conrad, Jack Thorne

gatunek:  Dramat, Familijny, Komedia

produkcja:  Hongkong, USAKonkurs!!! Wejściówki do wygrania!!!


Dla Czytelników portalu mamy bezpłatne wejściówki (po dwa pojedyncze bilety na każdy wyświetlany tytuł), jednak tym razem nie tylko prędkość będzie decydowała o wygranej ale również wiedza na temat prezentowanych propozycji filmowych.

1.  Aby wygrać bilety na film Kobiety Mafii należy podać przynajmniej dwa kraje (oprócz Polski), w których nagrywano film.

2.  Aby wygrać bilety na film Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska należy podać imię i nazwisko pisarza, który stworzył postać Pszczółki Mai

3.  Aby wygrać bilety na film Cudowny chłopak należy odpowiedzieć na jaką chorobę cierpi główny bohater filmu.

Nagrodzone zostaną osoby, które jako pierwsze wpiszą w komentarzu poprawne odpowiedzi. Powodzenia!KOMENTARZE


www.stronki.pl stat4u