REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 17

czarnaska

autor:
czarnaska
foto

2 kwietnia (poniedziałek) 2018 r. godz. 19.00, Ośrodek Kultury, ul. 1 Maja 17

 

Oto muzyczna propozycja sejneńskiego Ośrodka Kultury na poniedziałek wielkanocny. W świąteczny wieczór wystąpi rosyjsko-węgierski duet "Gonsofus", grający perkusyjne elektro.

Obaj muzycy, Sasha Mamaev i Gábor Tokár, obecnie mieszkają w Bratysławie na Słowacji, od 4 lat koncertują w Europie i USA. DO tej pory zagrali ponad 300 koncertów w 15 krajach. Używając ponad 10 instrumentów i looperów, multiinstrumentaliści tworzą muzykę pełną energii i emocji, którą nazywają transcontinental groove. Mocna sekcja rytmiczna, żwawa gitara, gustowne dęciaki i wyjątkowa wokalna obecność a wszystko to zabarwione mocną dawką starannie dopracowanej elektroniki - to dźwięki Gonsofus tworzone na żywo przez Mamaeva i Tokára. Tu można posłuchać jednego z utworów zespołu: https://www.youtube.com/watch?v=ToJuFt90OHg

Bilety dostępne w przedsprzedaży na stronie bilety24.pl oraz bezpośrednio w Ośrodku Kultury. Cena biletu w przedsprzedaży- 15 zł. a w dniu koncertu-20 zł.


Patronat medialny: Sejny.net


Konkurs!!!

Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert zespołu Gonsofus.  Aby wygrać nagrody, wystarczy w komentarzu pod artykułem udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie:

Który z muzyków zespołu Gonsofus jest autorem muzyki i tekstów do wykonywanych utworów?

Wygrywają dwie pierwsze osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi. Powodzenia!KOMENTARZE


www.stronki.pl stat4u