REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 17

czarnaska

autor:
czarnaska
foto

Zespół Pieśni i Tańca Suwalszczyzna został nominowany do Nagrody Podlaskiej Marki.

 

Suwalski zespół jest jedną z najstarszych grup folklorystycznych w Polsce, nie dawno świętował 60-lecie istnienia. Poprzez wykonywanie tradycyjnych tańców i pieśni z Suwalszczyzny, Wileńszczyzny oraz pogranicza polsko-litewskiego, członkowie zespołu kultywują tradycję i przyczyniają się do zachowania dziedzictwa kulturowego naszego regionu.

Nagroda Podlaska Marka to najstarszy i najbardziej prestiżowy plebiscyt w  regionie, organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego już po raz piętnasty, nieprzerwanie od 2004 roku.

Wygrana w konkursie gwarantuje nie tylko szerokie zainteresowanie ze strony konsumentów i mediów oraz udział w spotach reklamowych, lecz przede wszystkim prestiż, wynikający ze znalezienia się w elitarnym gronie najlepszych podlaskich produktów roku.

Zespół Suwalszczyzna potrzebuje wsparcia właśnie ze strony konsumentów, którego możemy udzielić poprzez wzięcie udziału w głosowaniu, które potrwa do 2 kwietnia. Głosowanie jest bezpłatne!!!

Głosujemy tutaj: http://podlaskamarka.pl/
 

Zapraszamy do obejrzenia spotu reklamowego (link poniżej), w którym artyści z zespołu opowiadają o swojej działalności oraz informują, w jaki sposób można oddać głos na „Suwalszczyznę”.

https://www.youtube.com/watch?v=-FX6kkEp7_g

Źródło: http://soksuwalki.eu/


KOMENTARZE


www.stronki.pl stat4u