REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 15

foto

Miejski zespół wokalny, działający od kwietnia 2018 roku przy sejneńskim Ośrodku Kultury, zaprasza osoby, które chciałby zasilić jego skład.

 

Propozycja skierowana jest do młodzieży i osób dorosłych, lubiących śpiewać i posiadających słuch muzyczny. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, wykonywany repertuar to zarówno pieśni ludowe, tradycyjne a także międzywojenne i powojenne oraz gospel. Członkowie zespołu mogą proponować również utwory  ze swego własnego obszaru zainteresowań.

Próby odbywają się w każdy wtorek w godzinach 17.00-19.00, w Sali na piętrze sejneńskiego Ośrodka Kultury. Poprzedzone są ćwiczeniami oddechowymi, artykulacyjnymi i emisyjnymi, ćwiczona jest również prawidłowa postawa ciała podczas śpiewania. Część utworów wykonywana jest w podziale na trzy głosy.

Zajęcia prowadzi Anna Szafranowska, pochodząca z Sejn animator i menadżer kultury, instruktor teatralny, pedagog, Mentor Kultury Regionalnej. W latach 2005- 2012 nauczyciel–instruktor śpiewu tradycyjnego (pieśni polskie, ukraińskie, rosyjskie, romskie, bułgarskie) w Młodzieżowym Domu Kultury w Suwałkach. Instruktor śpiewu gospel, dyrygentka i założycielka chóru gospel – „Suwałki Gospel Choir” w Młodzieżowym Domu Kultury w Suwałkach. Organizatorka wielu warsztatów muzyki i śpiewu Gospel w Suwałkach, Alitusie i Druskiennikach na Litwie.


Wszyscy zainteresowani proszeni są o przyjście na próbę, gdzie będą mogli zapoznać się z instruktorką prowadzącą zespół, członkami grupy oraz poznać repertuar.


Źródło grafiki:https://pl.depositphotos.com/110643504/stock-illustration-colorful-microphone-design.html


KOMENTARZE


www.stronki.pl stat4u