REKLAMA

Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 15


foto I Bieg Charytatywny "Pomóż Biegiem" odbędzie się 26 marca. Jego celem jest zebranie funduszy na leczenie 26-letniego mieszkańca Suwałk, Tomasza Nowakowskiego.
foto Mikołaj Trzaska otrzymał Orła 2017 za muzykę do filmu "Wołyń". Współtwórcami ścieżki dźwiękowej była również sejneńska orkiestra.
foto W sieci pojawił się klip do najnowszego utworu sejneńskiego zespołu Weekend.
foto Starosta sejneński, burmistrz i wójtowie zorganizowali koncert pieśni patriotycznej w wykonaniu duetu wokalnego. Duży wkład w organizację koncertu włożyły p. Anna Siebert i Paula Spilska.
foto Zawodnicy sejneńskiego klubu, Kickboxing Panzer Sejny, wzięli udział w zawodach "Lithuania Open" organizowanych w Wilnie.
foto Blisko 120 osób wsparło sejneński klub sportowy biorąc udział w zorganizowanym przez SKS Pomorzanka Sejny balu karnawałowo - walentynkowym.
foto W ferie w w ZSCKR w Sejnach realizowany był projekt pt. „Ferie nie muszą być nudne, a bezpieczne i rozważne” który został sfinansowany przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Wieczór dyskusyjny | 2017-02-13 | Krzysiek
foto Młodzieżowa Rada Miasta zaprasza na wieczór dyskusyjny, który odbędzie się 14 lutego w Ośrodku Kultury w Sejnach.
foto Komitet Honorowy Roku Prof. Andrzeja Strumiłły powołany został w czwartek, 9 lutego, przez Zarząd Województwa Podlaskiego.


www.stronki.pl stat4u