REKLAMA

Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 12


foto Prezentujemy Państwu terminarz rozgrywek seniorów SKS Pomorzanka na stadionie w Sejnach.
foto 10 kwietnia 2010 roku doszło do katastrofy prezydenckiego samolotu na którego pokładzie znajdowała sie m.in. para prezydencka - Maria i Lech Kaczyńscy. Władze miasta uczciły pamięć zmarłych.
foto Mimo problemów zdrowotnych i losowych, w bardzo osłabionym składzie, zawodniczki Sejneńskiej Akademii Siatkówki wywalczyły brązowy medal Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Młodziczek.
foto Sebastian Radzio, bo o nim mowa, od dwóch lat nie może zawodowo grać w piłkę nożną. Wszystkiemu winne są problemy zdrowotne, z którymi się zmaga.
foto Sejneńscy sportowcy wzięli udział w "Latvia Open 2017". Zawody organizowane były w stolicy Łotwy, Rydze.
Wystawa fotografii | 2017-03-27 | Krzysiek
foto Wystawę Andrzeja Sidora, jednego z najbardziej znanych fotografików z Sejneńszczyzny można obejrzeć w Bibliotece Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach.
foto Ostatnie mecze, które odbyły się w sobotę 25 marca 2017 r. zdecydowały o miejscach na podium.
foto I Bieg Charytatywny "Pomóż Biegiem" odbędzie się 26 marca. Jego celem jest zebranie funduszy na leczenie 26-letniego mieszkańca Suwałk, Tomasza Nowakowskiego.
foto Mikołaj Trzaska otrzymał Orła 2017 za muzykę do filmu "Wołyń". Współtwórcami ścieżki dźwiękowej była również sejneńska orkiestra.


www.stronki.pl stat4u