REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 21

foto Placówka wsparcia dziennego serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 8-17 lat do swojej nowej siedziby przy ul. 1 Maja 17 (piętro budynku Ośrodka Kultury w Sejnach).
foto W Ośrodku Kultury dużo się ostatnio dzieje, jak nie warsztaty, to jakiś koncert albo kino.
foto Ponad 80 osób spotkało się w Restauracji Hotelu "Skarpa" by bawiąc się wesprzeć klub sportowy Pomorzanka Sejny.
foto W dniach 15-19 sierpnia w Budzie Ruskiej odbędzie się czwarta edycja festiwalu literackiego „Patrząc na Wschód”, organizowanego przez Piotra Brysacza i Piotra Malczewskiego. Główne punkty programu to spotkania z podróżnikami, reporterami, filmowcami i dziennikarzami, a także pokazy slajdów oraz filmów związanych z Europą Wschodnią.
foto W czwartkowy wieczór 8 lutego w Ośrodku Kultury w Sejnach odbyło się spotkanie, zatytułowane „Kawiarenka wspomnień”. Zainaugurowało ono cykl inicjatyw w ramach projektu „Głosy naszego miasta”.
Bal karnawałowy WTZ | 2018-02-06 | Admin
foto 31 stycznia 2018 r. uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Sejnach bawili się wspólnie z uczestnikami WTZ Suwałki i Augustów.
foto Spotkanie inaugurujące międzypokoleniowy projekt społeczny z muzyką na żywo w wykonaniu zespołu Retrospekcja z Sejn.
foto Na tegoroczne ferie Ośrodek kultury w Sejnach przygotował bardzo bogatą i różnorodną ofertę.
Ferie w Pograniczu | 2018-01-20 | Admin
foto Pogranicze zaprasza najmłodszych, młodszych i tych nieco starszych, którzy od poniedziałku rozpoczynają zimowe ferie na zorganizowane zajęcia.


www.stronki.pl stat4u