REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 18

foto Sejneński Klub Sportowy "Pomorzanka" Sejny, sejny.net oraz Magdalena Liszkowska - instruktor fitness zapraszają na drugi bal na rzecz sportu.
foto 20 stycznia w sejneńskich Ośrodku Kultury odbędą się warsztaty tańców tradycyjnych. Po warsztatach zaś będzie miała miejsce potańcówka z Chłopcami z Nowoszyszek.
"Wigilijna kołysanka" | 2017-12-28 | Admin
foto Na tegoroczne święta Grzegorz Kucharzewski przygotował kolędę z życzeniami.
foto W dniu dzisiejszym rozegrane zostały pierwsze mecze sezonu 2017 / 2018.
foto Czternaście drużyn rywalizowało w turnieju minisiatkówki trójek dziewczyn rocznik 2006 i młodszych.
Spotkanie Seniorów | 2017-11-20 | Admin
foto Ośrodek Kultury w Sejnach, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Sejnach z filią w Puńsku oraz Suwalski Klub Seniora zorganizowały Spotkanie Seniorów w dniu 18 listopada.
foto W czwartek 23 listopada o godzinie 17:00 w Bibliotece Publicznej w Sejnach przy ulicy Łąkowej 1 odbędzie się spotkanie z pisarzem Arturem Urbanowiczem - autorem powieści "Gałęziste" i "Grzesznik" pod hasłem "Piękno Suwalszczyzny, które można podziwiać i... się bać".
foto Niebawem ruszy kolejny sezon Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, organizowany przez SKS Pomorzanka Sejny i Ośrodek Kultury w Sejnach.
foto Stowarzyszenie Origo organizuje we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Sejnach konkurs dla dzieci i młodzieży ze szkół powiatu sejneńskiego.


www.stronki.pl stat4u