REKLAMA

Internet, Telewizja, Telefon

kms
kms


Osoby online: 7
ELalba

foto Cały rok treningów, kolejne etapy eliminacji i wreszcie Sejny doczekały się Finału Mistrzostw Polski w Mini Siatkówce Kinder 2016 w Częstochowie.
foto Orkiestra Dęta OSP Sejny w ramach 10 lecia swojego istnienia zaprezentowała się na scenie podczas drugiego Dnia Sejn.
Turniej oldbojów | 2016-07-12 | Admin
foto W ramach 60 rocznicy obchodów działania klubu SKS Pomorzanka Sejny odbyły się rozgrywki drużyn oldbojów.
foto W sobotę 25 czerwca na Stadionie Miejskim w Sejnach odbył się drugi już festyn z Pomorzanką
Orlik Volleymania 2016 | 2016-06-17 | Admin
foto W obecnej edycji rozgrywek Orlik Volleymania 2016 wystartowało w całej Polsce ponad 1000 zespołów siatkarskich. W ostatnią środę w Olsztynie rozegrany został przedostani półfinałowy turniej z udziałem 24 najlepszych zespołów z pięciu województw.
Minimum do mistrzostw | 2016-06-09 | Mela
foto Dwoje sejnian uzyskało minima do udziału w mistrzostwach Europy i igrzyskach olimpijskich
foto Nie tylko sejneńskie dziewczyny grają dobrze w siatkówkę. Chłopacy również osiągają sukcesy
foto Sejneńscy biegacze znów aktywni. W zawodach z międzynarodową obsadą, które odbyły się 28 maja w Suwałkach, wystartowało kilku zawodników z Sejn
foto ,Wspomnienia ,,Różyczki "major Weroniki Sebastianowicz '' to film, który nagrała młodzież z Klubu Historycznego im . Armii Krajowej działajacego przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sejnach w ramach Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego ,, O tym nie można zapomnieć... - czyli spotkania z kobietami, które przeżyły piekło obozów i łagrów''


www.stronki.pl stat4u