REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 20foto

Cinema Lumiere Kino w Twoim Mieście kolejny raz zagości w Sejnach. To kino oraz Kino Visa co dwa tygodnie przez ostatni miesiąc wyświetlały filmy w Sejnach.


Może projekcje co dwa tygodnie utrzymają się? 
Zachęcamy mieszkańców do odwiedzania sejneńskiego kina w Ośrodku Kultury.

Tym razem w niedzielę (3 grudnia) ponownie w Ośrodku Kultury w Sejnach.
Zaplanowany repertuar przedstawia się następująco: 

12:00 Pierwsza gwiazdka
14:00 Listy do M 3
16:00 Pierwsza gwiazdka
18:00 Najlepszy 
20:00 Podwójny kochanek

Ważne! Warto przeczytać zakończenie artykułu.


PIERWSZA GWIAZDKA

Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

reżyseria: Timothy Reckart
scenariusz: Carlos Kotkin
gatunek: Animacja, Familijny, Komedia
produkcja: USA
czas trwania: 86 min.

LISTY DO M. 3
Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia

reżyseria: Tomasz Konecki
scenariusz: Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski
gatunek: Komedia rom.
produkcja: Polska
czas trwania: 1 godz. 40 min.

"Listy do M. 3" opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka, Annę Matysiak, Nikodema Rozbickiego, Julię Wróblewską oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Na ekranie zabraknie natomiast Macieja Stuhra i Romy Gąsiorowskiej.

NAJLEPSZY
Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

reżyseria: Łukasz Palkowski
scenariusz: Agatha Dominik, Maciej Karpiński
gatunek: Biograficzny, Obyczajowy, Sportowy
produkcja: Polska
Czas trwania: 1 godz. 50 min. 

PODWÓJNY KOCHANEK
Chloé zakochuje się w swoim psychiatrze, Paulu. Kilka miesięcy później, już mieszkając z nim, odkrywa, że kochanek zataił przed nią część swojej tożsamości. 

reżyseria:François Ozon
scenariusz:François Ozon
gatunek:Thriller
produkcja:Belgia, Francja
czas trwania: 1 godz. 50 min.

Młoda, wrażliwa Chloé zakochuje się w Paulu, swoim terapeucie. Kobieta nie ma przed nim tajemnic, a z czasem zafascynowany nią mężczyzna również całkowicie się odsłania, przekraczając granice swojej profesji. Kilka miesięcy później, gdy mieszkają już razem, Chloé zaczyna podejrzewać, że jej kochanek coś przed nią zataja. Poznając kolejne fantazje erotyczne Paula, zaczyna odkrywać coraz mroczniejsze wymiary zarówno jego, jak i swojej seksualności.

Ceny biletów:
- 15 zł - normalne,
- 13 zł - ulgowe,
- 12 zł - dla grup zorganizowanych (w razie pytań, co do grup zorganizowanych - tel. 600920094).

Bilety do nabycia na miejscu przed seansem.
Na miejscu będzie też można kupić popcorn, słodycze, napoje itp.
 
Do rozdania mamy osiem bezpłatnych wejściówek. Na każdy tytuł dwie wejściówki. Pierwsze dwie osoby, które umieszczą w komentarzu na tej stronie tytuł wybranego filmu otrzymują wejściówkę. Dla każdego tytułu filmu tylko dwa pierwsze komentarze wygrywają. 
(żeby umieścić komentarz trzeba być zalogowanym do FB)


KOMENTARZE


www.stronki.pl stat4u