REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 16

foto

Mirosław Karolczuk od stycznia będzie pełnomocnikiem do spraw gospodarczych przy burmistrzu Sejn.


Burmistrz Augustowa Wojciech Walulik deklaruje, że powodem dla którego odwołał Mirosława Karolczuka w listopadzie tego roku są wyłącznie zmiany organizacyjne i na razie nie planuje zatrudnienia nowego zastępcy. Nieoficjalnie mówiło się o przesłankach politycznych. Karolczuk jest jednym z liderów bloku Nasze Miasto, które wspierało Walulika w wyborach. Obecne stosunki bloku Nasze Miasto i burmistrza Walulika nie są idealne.
Burmistrz Arkadiusz Nowalski wyjaśnia, że wybór pracownika oparł między innymi na słowach burmistrza Augustowa. Ten od dawna przedstawiał Mirosława Karolczuka jako dobrego specjalistę. 
Ponadto efekty jego pracy dla Augustowa stanowią najlepszą rekomendację.
Mirosław Karolczuk otrzymał zadanie Pełnomocnika ds. Rozwoju Podstrefy Sejny Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Ma między innymi reprezentować burmistrza w kontaktach z przedsiębiorcami, pozyskiwać inwestorów do podstrefy, przygotować materiały promujące podstrefę w Sejnach i przygotować oraz przeprowadzić całą inwestycję uzbrojenia terenów podstrefy. 


KOMENTARZE


www.stronki.pl stat4u