REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 18

Admin

autor:
Admin
foto

– DOTACJE NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ.
Planujesz założyć działalność gospodarczą i szukasz pieniędzy na start? Pomyśl o dotacji na rozpoczęcie działalności z Agencji Rozwoju Regionalnego ARES S. A. w Suwałkach.


Dotacje w wysokości 24 000,00 zł może otrzymać aż 45 osób. Poza tą kwotą, wszyscy uczestnicy projektu otrzymają finansowe wsparcie pomostowe w wysokości 1 400,00 zł przez pierwsze pól roku działalności i 700,00 zł przez kolejne sześć miesięcy. 

Dotacja finansowa może zostać przeznaczona zakup środków trwałych, wartości materialnych i niematerialnych, środków obrotowych, prace remontowe i budowlane. Środki powinny służyć pokryciu wydatków umożliwiających funkcjonowanie nowego przedsiębiorstwa.

Projekt „Starter 3” skierowany jest do osób niepracujących po 30 roku życia, które nie prowadziły działalności gospodarczej w okresie 12 miesięcy poprzedzających moment przystąpienia do projektu. Uczestnikami projektu mogą zostać osoby zamieszkujące tereny powiatów miasta Suwałki, suwalskiego, augustowskiego, sejneńskiego, sokólskiego i monieckiego.


Dokumenty rekrutacyjne będą dostępne na stronie www.ares.suwalki.pl od lutego 2018 r. Nabór formularzy rekrutacyjnych rozpocznie się w połowie lutego bieżącego roku.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie zapraszam do kontaktu w Biurze Projektu w Centrum Edukacyjno - Szkoleniowym ARES przy ul. Osiedle II 6A w Suwałkach, pod numerem tel. 87 566 20 55 lub mailowo: ewa.kasjanowicz@ares.suwalki.pl, emilia.truszkowska@ares.suwalki.pl, renata.motulewicz@ares.suwalki.pl.KOMENTARZE


www.stronki.pl stat4u