REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 12

Admin

autor:
Admin
foto

Cinema Lumiere Kino w Twoim Mieście kolejny raz, w dniu 28 stycznia zagości w Sejnach.


Tym razem ponownie w niedzielę w Ośrodku Kultury w Sejnach.

Zaplanowany repertuar przedstawia się następująco: 
12:00 Fernando
14:00 Jumanji: Przygoda w dżungli
16:15 Tedi i mapa skarbÓw
18:00 Narzeczony na niby 
20:00 Podatek od miłości

Ważne! Warto przeczytać zakończenie artykułu.NARZECZONY NA NIBY


Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.
"Narzeczony na niby" to opowieść o związkowych perypetiach, które pokocha każdy, kto choć raz zakochał się w niewłaściwej osobie. Idealne życie, o którym marzymy, rzadko kiedy tak naprawdę jest idealne, a ci którym oddajemy nasze serca, niestety potrafią je z łatwością łamać. Gdy któregoś dnia życie Kariny zamieni się w pasmo nieszczęść, postanowi ona wziąć sprawy w swoje ręce i "podkoloruje" rzeczywistość. Niestety uruchomiony festiwal małych i dużych kłamstw wymknie się jej spod kontroli doprowadzając do wielu przezabawnych sytuacji. W konsekwencji wszyscy bohaterowie filmu, będą musieli zrobić porządek zarówno w swoim życiu, jak i w swoich sercach.

reżyseria:Bartosz Prokopowicz
scenariusz:Katarzyna Sarnowska, Katarzyna Priwieziencew 
gatunek:Komedia rom.
produkcja:Polska
czas trwania: 1 godz. 52 min.


FERNANDO


Przyjacielski młody byczek przez pomyłkę zostaje zwerbowany do walk na arenie.
Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych - zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoła losowi...

reżyseria:Carlos Saldanha
scenariusz:Robert L. BairdTim Federle
gatunek:AnimacjaFamilijnyKomedia
produkcja:USA
czas trwania: 1 godz. 46 min.


TEDI I MAPA SKARBÓW


Tedi Jones udaje się do Los Angeles, by zapoznać się z nowymi odkryciami archeolożki Sary Lavroff. Odnalazła ona papirus wskazujący na istnienie naszyjnika należącego do mitycznego króla Midasa, który mocą swego dotyku wszystko zamieniał w złoto. 

Pełne radości ponowne spotkanie Tediego i Sary szybko zamienia się w niebezpieczną przygodę, kiedy Sara zostaje porwana przez pewnego bogacza, który za pomocą talizmanu chce osiągnąć wieczne, niekończące się bogactwo. Wspólnie z przyjaciółmi – papugą i psem – Tedi będzie musiał użyć wszystkich swych mocy, by uratować Sarę. Przyjdzie mu przemierzyć cały świat, a po drodze pozna nie tylko nowych przyjaciół, ale także nowych wrogów.

reżyseria:Enrique Gato
scenariusz:Jordi Gasull
gatunek:Animacja
produkcja:Hiszpania
czas trwania: 1 godz. 26 min.


PODATEK OD MIŁOŚCI


Kim tak naprawdę jest Marian? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara. Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę? 

Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

reżyseria:Bartłomiej Ignaciuk
scenariusz:Piotr Bronowski, Katarzyna Krzysztopik 
gatunek:Komedia rom.
produkcja:Polska
czas trwania: 1 godz. 53 min. 


JUMANJI: PRZYGODA W DŻUNGLI


Czworo przyjaciół odkrywa starą grę, która przenosi ich w świat dżungli. Aby powrócić do rzeczywistości, muszą stawić czoło niebezpiecznym przygodom.

Kiedy dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą "Jumanji", o której nigdy dotąd nie słyszały, natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a one stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina (Kevin Hart), Bethany – popularna dziewczyna z sąsiedztwa – staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w Jumanji chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Aby wygrać i powrócić do realnego świata, będą musieli wyruszyć w najbardziej niebezpieczną przygodę życia, odkrywając prawdę o sobie, albo pozostać w świecie gry na zawsze…

reżyseria:Jake Kasdan
scenariusz:Scott Rosenberg, Chris McKenna 
gatunek:Fantasy, Przygodowy
produkcja:USA
czas trwania: 1 godz. 59 min.


Ceny biletów:
- 15 zł - normalne, 
- 13 zł - ulgowe, 
- 12 zł - dla grup zorganizowanych (w razie pytań, co do grup zorganizowanych - tel. 502040008).

Bilety do nabycia na miejscu przed seansem. 
Na miejscu będzie też można kupić popcorn, słodycze, napoje itp. 

Do rozdania mamy dziesięć bezpłatnych wejściówek. Na każdy tytuł dwie wejściówki. Pierwsze dwie osoby, które umieszczą w komentarzu na tej stronie tytuł wybranego filmu otrzymują wejściówkę. Dla każdego tytułu filmu tylko dwa pierwsze komentarze wygrywają. 
(żeby umieścić komentarz trzeba być zalogowanym do FB)


KOMENTARZE


www.stronki.pl stat4u