REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 19

Admin

autor:
Admin
foto

W weekend odbyła się w Sejnach druga edycja turnieju Baltic Cup w kickboxingu. Organizatorzy, publiczność i zawodnicy nie zawiedli. Drugi rok z rzędu impreza odniosła sukces.

 

Sporo ponad stu zawodników z sześciu krajów, dziesiątki walk w ringu i na macie, walka, łzy, nokauty, szalona radość, puchary, nagrody, a wszystko na żywo w internecie dzięki telewizji sportów walki FightTime.pl - tak w skrócie wyglądały ostatnie dni na hali Expo Sejny. Całość zwieńczyła gala finałowa, w której odbyło się dziesięć walk finałowych w poszczególnych kategoriach, zarówno w formule kicklight jak i K1. Wszystko pod czujnym okiem Prezesa Polskiego Związku Kickboxingu Piotra Siegoczyńskiego.


W finałowej gali na ringu zameldowało się czterech reprezentantów Panzer Team Sejny. Wyższość przeciwników musiał uznać Mikołaj Nazaruk oraz Wiktor Makowski, natomiast Gabriela Makowska, która została również wybrana na najlepszą zawodniczkę turnieju, oraz Robert Dochód swoje walki zakończyli zwycięstwem doprowadzając setki kibiców do euforii.


Organizatorzy, którymi byli Panzer Team Sejny oraz Polski Związek Kickoxingu stanęli na wysokości zadania i stworzyli w Sejnach profesjonalną imprezę, która z roku na rok poszerza grono sympatyków. Warto dodać, że w tym roku zawodnicy z Sejn mogli zaprezentować się już na własnym ringu, na którym trenują na co dzień, a który to kupiło miasto.

Źródło fot. głównego - 3FILM

Zdjęcia z gali finałowej opublikowaliśmy na naszym fanpage'u 
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2048463078549449&type=1&l=e6dccde3e2 

Ostatnia walka finałowa w najcięższej wadze sfilmowana przez Raglis Film.


KOMENTARZE


www.stronki.pl stat4u