REKLAMA
Sejnet


tworzenie stron

   


Odwiedziło nas:
Sierpień - 19591 osób
Lipiec - 18359 osób
Czerwiec - 12271 osób


Osoby online: 2

  • Tel. do redakcji 87 666 60 36,
  • e-mail: info@sejny.net

Regulamin

Regulamin Portalu www.sejny.net


1. Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną przez Portal www.sejny.net  na rzecz jego użytkowników, polegającej na umożliwieniu użytkownikom bezpłatnego dokonywania wpisów – artykułów, zapowiedzi, ogłoszeń firm i instytucji oraz osób prywatnych, a także komentowania artykułów oraz zamieszczania zdjęć, plików audio i video na stronach Portalu.

2. Dostęp do Portalu Społecznościowego  www.sejny.net posiadają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet. Ci z użytkowników, którzy założyli uprzednio konto w Portalu mogą używać na stronach Portalu zarezerwowanych dla nich loginów. Administrator portalu może uwarunkować umożliwienie zamieszczania wpisów oraz zdjęć na stronach Portalu od dokonania przez użytkowników uprzedniej rejestracji w Portalu Społecznościowym www.sejny.net

3. Użytkownik Portalu Społecznościowego www.sejny.net  publikuje swoje teksty, pliki audio, video oraz opinie, wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal www.sejny.net mimo wcześniejszej akceptacji publikacji artykułów i ogłoszeń, nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na stronach Portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Społecznościowego www.sejny.net treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Etykiety oraz propagujących przemoc i łamanie prawa.

5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Społecznościowego www.sejny.net  publikacji oraz komentarzy, które obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 – 196 Kodeksu karnego), obrażają osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego) i zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Społecznościowego www.sejny.net  komentarzy, które zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.).

7. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Społecznościowego www.sejny.net  publikacji i komentarzy, które przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.).

8. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Społecznościowego www.sejny.net przekazów reklamowych oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.

9. Redakcja Portalu zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 4, 5, 6, 7 i 8 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa na Portalu Społecznościowym  www.sejny.net  stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt. 4, 5, 6, 7 i 8 regulaminu. Użytkownik zamieszczając wpis na stronie Portalu Społecznościowego www.sejny.net przyjmuje do wiadomości, że ewentualne usunięcie przez Portal zamieszczonego przez niego wpisu jest równoznaczne z powiadomieniem go o zamiarze usunięcia wpisu ze względu na naruszenie postanowień pkt. 4, 5, 6, 7 i 8 regulaminu lub ze względu na wpłynięcie urzędowego zawiadomienia lub uzyskanie przez administratora Portalu wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze zamieszczonego wpisu.

10. Redakcja nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych użytkowników Portalu Społecznościowego www.sejny.net  innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, którego dane dotyczą lub też na żądanie uprawnionych organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

11. Redakcja dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Portalu oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.

12. Redakcja zastrzega sobie prawo do wyłączenia stron Portalu Społecznościowego www.sejny.net oraz możliwości usuwania artykułów i zdjęć na Portalu Społecznościowym www.sejny.net bez podawania przyczyn takiego działania.

13. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Portal Społecznościowy www.sejny.net  zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

 

Tworzenie stron www.stronki.pl stat4u