REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 9foto

2 grudnia 2017 r. godz. 19.00, Ośrodek Kultury w Sejnach, ul. 1 Maja 17.


No Logo to alternatywna kapela reggae, funky, ska z elementami hard rocka, pochodząca z małego miasteczka - Sejny.
Lider zespołu Adrian Łabanowski - wokalista, gitarzysta, autor tekstów i muzyki, założył kapelę wraz z bratem Tomkiem, wyśmienitym młodym gitarzystą, który pobierał naukę gry u samego Wieśka Kibisza.
W skład kapeli wchodzą:
Namiot muzyk grający na didgeridoo, najstarszym instrumencie dętym na świecie, który gra również na djembee. Konik - wychowanek Jaco Pastorious'a - serwujący dawkę tłustego basu i wybitny przeszkadzajkarz Burza-conga. Za perkusją niesamowity Bumcol Putin.
Kapela istnieje już od 10 lat i oddaje mnóstwo pozytywnej energii na swoich koncertach. Do tej pory zarejestrowanych jest kilka utworów, w jednym z nich (Hańcza) głosu i serca użyczyła  Maria Sadowska. Muzycy grają w wielu projektach, min z Marią Sadowską czy LIROY-em, doświadczenie koncertowe sprawia, iż band, porywa energią i jest zawsze pełny energii i zgrania podczas koncertów. Utwory No Logo są emitowane na antenach stacji radiowych: Kampus, Radia Białystok, Radia Wnet oraz m.in. Radia 5, Radia Rock.
Wiosną 2017 zespół odbył fascynującą trasę po Ukrainie oraz kolejne trasy po Polsce i Czechach.https://www.youtube.com/watch?v=FLNxGSJaUFs 
https://www.youtube.com/watch?v=4c8ztFfeI2Y 

Grupa „Uprising Tree" powstała w 2015 roku i skupia młodych muzyków z wileńskiej sceny niezależnej. Jesienią tego roku wydali debiutancki album  "Rainbow people". O zespole mówią, że jest jak najbardziej pozytywne drzewo, narodzone z muzyki i wzrastające prosto do Twojego serca.

Skład:
Danguolė Petrikaitė (wokal),
Paulina Simutytė (wok, instr. perkusyjne),
Gintarė Kulikauskytė (wokal, klawisze),
Algirdas Janonis (duda, saksofon, efekty),
Matvydas Leonas Pranulis (trąbka, klawisze),
Linas Samp (perkusja),
Ugnius Raugalas (gitara basowa),
Paulius Večera (gitara).

https://www.youtube.com/watch?v=pefdFmUkuk8 
https://www.youtube.com/watch?v=_ZcxhwZZLI0 
facebook.com/uprisingtree www.stronki.pl stat4u