REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 21Admin

autor:
Admin
foto

24 marca 2018 r. (sobota) godz. 19.00, Ośrodek Kultury w Sejnach, ul. 1 Maja 17


Gypsy Ska Orquesta to uliczny zespół z Caracas w Wenezueli, który łączy różne style muzyczne, takie jak ska, cumbia i salsa z muzyką cygańsko-bałkańską. Z propozycją instrumentalną i wybuchową dosłownie włączają imprezę, czy to na ulicy, w nocnym klubie, czy w teatrze, słuchacz nigdy nie jest obojętny na to doświadczenie, wypełniając ich dusze pełne dobrych wibracji.

Gypsy Ska Orquesta to projekt muzyki ulicznej stworzony w 2009 roku w Wenezueli.

Na początku cel zespołu był prosty: chodźcie i odtwarzajcie naszą muzykę na ulicy! Tak więc w pośpiechu i chaotycznym rytmie, między ulicami, jam sessions i muzyczne eksperymenty, projekt nabierał kształtu. Przyjaciele przyłączali się raz lub dwa razy w tygodniu, a przez kilka godzin chodniki Caracas stały się naszą prowizoryczną sceną.

Po kilku latach gry na weselach zrobiliśmy nasz pierwszy europejski tour w 2014 roku. Od tego czasu zagraliśmy ponad 120 koncertów w 11 krajach w całej Europie. Wystąpiliśmy na festiwalach Mighty Sounds w Czechach, Festiwalu Goulash Disko w Chorwacji, To jest Festiwal Ska i Festiwal Burg Herzberg w Niemczech oraz współpracowaliśmy z bałkańskimi zespołami muzycznymi takimi jak: Klub Balkanska z Berlina czy Warszawskie Bałkańskie Szaleństwo z Polski.

W 2016 roku wygraliśmy konkurs zespołu na Iboga Summer Festival w Hiszpanii i rozpoczęliśmy nagrywanie naszego pierwszego albumu w Barcelonie, który ukaże się w marcu 2017 roku, kiedy ponownie wyruszymy w trasę w Europie.

Członkowie zespołu:
Sebastián León: Sax,
Mauricio Vivas: Accordion,
Luis Lestón: Guitar,
Joe García: Drums,
Manuel Rodríguez: Trombone,
Luis Ducharne: Trumpet,
Victor Quero: Bass

www.gypsyska.com 
https://www.facebook.com/GypsySkaOrquesta/ 

Bilety: w przedsprzedaży 20 zł dostępne online 
https://www.bilety24.pl/ lub w sekretariacie Ośrodka Kultury w Sejnach w godz. 8.00 - 19.00, w dniu koncertu 30zł.

Sprawdź muzykę i tańcz z całego serca.
https://www.youtube.com/watch?v=_sLWrePgv34 
www.stronki.pl stat4u