REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 16

czarnaska

autor:
czarnaska
foto

Ośrodek Kultury w Sejnach, 16 marca 2018 r. (piątek), godz. 17.00


Ośrodek Kultury w Sejnach zaprasza na spektakl pt. Wielkie Ciasto, w reżyserii Piotra inspirowany opowiadaniem J.R.R. Tolkiena Kowal z Podlesia Większego.

Wszystkich, którym niedziela nieodłącznie kojarzy się z czasem spędzonym w gronie najbliższych, zabawą i uśmiechem oraz zapachem świeżo upieczonego ciasta, zapraszamy na pełen humoru spektakl dla całej rodziny.

Wielkie ciasto, wielka rzecz, która smutkom mówi precz!


Zapraszamy wszystkich teatralnych łasuchów na ucztę dla ducha i ciała. Kuchmistrz Wielkiej Kuchni zaprasza na spotkanie z Kowalczykiem, Gwiezdnym Żółwiem, Alfem i resztą wspaniałych, skonstruowanych z pomysłem kuchennych bohaterów.

Spektakl dla widzów w każdym wieku – dla młodszych wyśmienita zabawa, dla starszych powrót do krainy dzieciństwa, gdzie najprostsze rzeczy cieszyły najbardziej. Do tego rozchodzący się po całym teatrze zapach ciasta – czego chcieć więcej w niedzielne popołudnie?

Fragment recenzji:

„W zaczarowanym świecie teatru Srebrowskiego pojawia się wszystko, co niezbędne, aby zmienić optykę patrzenia na świat. Zapachy, kolory, światło, tajemnica, zabawne i ciekawe lalki poruszane w widoczny sposób przez aktorów (Konrada Tilla oraz Radosława Smużnego) oraz dźwięki tworzą bardzo zgrabną całość, a obietnica skosztowania ciasta wprowadza dodatkowe napięcie dramaturgiczne. Historia kucharczyka Kowalczyka nie jest banalną opowieścią o losach starającego się o przychylność kuchmistrza młodego chłopca. Opowieść pogłębiona jest refleksją nad prawidłami światów: realnego i fantastycznego, który był punktem wyjścia w tworzeniu przedstawienia.”

Bilety w cenie 10 zł dostępne online na bilety24.pl lub w sekretariacie Ośrodka Kultury w Sejnach w godz. 8.00-19.00.


Fot. Bartek Dobrowolskiwww.stronki.pl stat4u