REKLAMA


Internet, Telewizja, Telefon


Osoby online: 16

foto

16 grudnia 2018 r. (niedziela) godz. 14.00, Ośrodek Kultury w Sejnach, ul. 1 Maja 17


Najlepsze życzenie - rodzinne/ dla dzieci warsztaty i koncert Ani Brody

Tytuł koncert nawiązuje do płyty artystki pt." Najlepsze Życzenie", na której znajdują się piosenki świąteczne oraz mikołajkowe. Jeden z utworów z tego albumu "Kto ma takie dobre ręce" znalazł się na składance świątecznej Empiku – Najpiękniejsze Polskie Święta 2016. W koncercie znajdą się piosenki o zimie, o Mikołaju, o choince - zielonym symbolu świąt, o Elfach - bajkowych i dobrych stworzeniach i wiele innych.

Ania Broda 
cymbały, śpiew, piano, lira korbowa, dzwonki pentatoniczne, drumlaW programie Mam talent.Jeden z najoryginalniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej.
Piosenkarka, cymbalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka.
Posługuje się techniką śpiewu „białego”. Tworzy bardzo różnorodną w formie, nieprzewidywalną w stylu, absolutnie unikalną muzykę marzeń i wrażeń. Świetnie bawi się głębokim brzmieniem swojego głosu, siłą słowa, magią nieoczywistej melodii.
Jest sama w sobie osobnym gatunkiem muzycznym.
Przekracza granice wyznaczone przez kierunki w muzyce takie jak etno, jazz, folk, pop, muzyka dla dzieci.
Łączy style poszukując własnego wyrazu w sztuce.
Pielęgnuje duchową stronę tradycyjnej muzyki polskiej.

Ania Broda o sobie:
Śpiewam ponieważ organicznie potrzebuję tej formy ekspresji jaką jest śpiewanie, wołanie, wibrowanie dźwiękiem, krzyczenie, oddychanie śpiewem. Jest to środek wyrazu integralny z instrumentalną częścią mojej muzyki, ale też istniejący w przestrzeni solowej.Trudno mi wyobrazić sobie życie bez śpiewu, w tej sytuacji to jakby wyłączenie dźwięku w przestrzeni. Śpiew to dla mnie echo wydarzeń i emocji wokół mnie. Każdą muzykę jaką przyswajam poznaję za pomocą zaśpiewanej melodii. Dodatkowo piszę pieśni i piosenki, a więc opowiadam historie za pomocą melodii i głosu. To dla mnie forma sztuki na pograniczu muzykoterapii. Czysty głos działa i na słuchacza i na twórcę w sposób głęboko poruszający, oczyszczający i inspirujący. To mój własny sposób naprawiania rzeczywistości.”

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu "Sejny stawiają na Rodzinę" Ośrodka Kultury w Sejnach dofinansowanego przez Miasto Sejny w ramach programu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Sejnach.

Wstęp bezpłatny.www.stronki.pl stat4u