:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Piłka nożna, Pomorzanka Sejny rozbiła dziś Orła Kolno zabierając miejsce (foto film) - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal Sejny.net 16/06/2019 18:01

Zajmujący czwarte miejsce w tabeli Orzeł Kolno w sezonie 2018 / 2019 nie przegrał tak wysoko meczu jak dziś z zajmującą przed meczem piąte miejsce Pomorzanką. Na wyjeździe wzięliśmy odwet za przegraną 3:2 u nas w rundzie jesiennej.

Do końca sezonu została już tylko jedna kolejka. Nikt już nam czwartego miejsca nie odbierze.
Za tydzień Orzeł gra ostatni mecz z Polonią Raczki a Pomorzanka otrzyma trzy punkty walkowerem, gdyż LZS Narewka wycofał się z rozgrywek.
Drużyny z miejsc 6-16 mają co najmniej 11 pkt mniej i też nie mogą zagrozić Pomorzance.

Na dzisiejszy ważny mecz o czwarte miejsce osłabiona kontuzjami drużyna otrzymała wsparcie ze strony dotychczasowych zawodników.
Przykładowo, kluczowy dziś zawodnik, grający z numerem 13 Mateusz Butkiewicz "Budka" musiał wziąć wolne od pracy i przyjechał aż z Torunia by wesprzeć na boisku kolegów.

Drużyna z Sejn miała dziś również wsparcie na trybunach. Może nie liczna ale dobrze zorganizowana grupa kibiców z prezesem Pawłem Szkarnulisem i kontuzjowanym od ponad miesiąca Piotrem Leszczyńskim - dotychczasowym kapitanem, aktywnie zachęcała naszych piłkarzy do gry.

Poniżej krótka relacja z meczu.

W pierwszym składzie do meczu przystąpili: Sobol, Soroko, Grabcio, Fryta, Namiotko, Mandi, Adaś, Budka, Kowal, Janusz, Łejmel.

W 9-tej minucie Kuba Januszewicz pewnie wykończył akcję zapoczątkowaną przez Adriana Łejmela i mamy 0:1 !!!

Akcję na 0.2 wyprowadził Januszewicz prostopadłą piłką do Łejmela i ... piłka w bramce Orła Kolno.
Nie, jednak nie tym razem. :-) Bramkarz Kolna górą. Prowadzimy nadal 0:1

Groźna sytuacja dla Kolna i o mały włos ... Będzie rożny dla Orla i ... uffff , kibice z Sejn nabrali powietrza, ... obok słupka.

Nie do końca przepisowa walka obrońcy z Kolna, o którą miał pretensję Januszewicz. Za to żółta kartka dla naszego zawodnika!

Kolejna groźna sytuacja Orla i strzał na bramkę lecz Adaś stanął na wysokości zadania i zablokował strzał.

Mieliśmy świetna kontrę lecz lepszy od Januszewicza okazał się stoper Kolna.

Świetne sędziowanie dzisiejszych sędziów.
Trzeba przyznać, że sędziowie dziś wszystkie przewinienia zauważają i odgwizdują. Żaden spalony nie przegapiony.

W 42 minucie żółta kartka dla pomocnika Orła Kolno.

Szybka kontra Orła i słupek.

Świetna parada Patryka Sobolewskiego ale bez efektu w postaci gola!

Jeszcze minuta ... doliczona minuta i koniec pierwszej połowy. Do szatni, po bardzo wyrównanej grze zabraliśmy wygraną 0:1.

Drugą połowę zaczęliśmy bardzo dobrze. Szybka kontra i Adrian Łejmel podwyższył wynik na 0:2

Dziś nasi zawodnicy graja jak o złoto!
Piękna walka Kacpra Namiotko! Przepiękna walka w ofensywie, indywidualne przejecie w polu obrony Orła i dogranie do Adriana Łejmela a ten niczym Krzysztof Piątek wykończył akcję! Mamy 0:3 !

Coś niesamowitego! Dziś nasi graja jak zaczarowani !
Mocne wybicie Kapitana drużyny Patryka Sobolowskiego ! Przejęcie Januszewicza i dogranie do Łejmela a ten pięknie wystawił dla Kacpra Namiotko, który wynik zmienił na 0:4 ! Piękna to była bramka!

Nasze wybicie po akcji Orla, szybkie dojście i niesamowity strzał Kuby Januszewicza z 19 metra. Prowadzimy 0:5 !!!!!

Indywidualna akcja zawodnika Kolna i Orzeł wyrywa nam jedną bramkę. Jest 1:5

Jest szybka odpowiedź naszej ukochanej drużyny!
Adrian Łejmel po przejęciu w ofensywie został sfaulowany w polu karnym.
Nasz Kapitan Patryk Sobolewski niczym Lewandowski wykorzystuje rzut karny i mamy wynik 1:6 !

W tym sezonie Orzeł Kolno nie stracił tyle bramek co dziś z Pomorzanka Sejny

Miejsce zdarzenia mapa Sejny

Pomorzanka Sejny rozbiła dziś Orła Kolno 1:6 zabierając mu 4 miejsce (foto + film) komentarze opinie